Home Mapa strony
 
 
Firma

Kodeks Etyczny ERGO Pro


Prawdziwą wartością biznesu są tworzący go ludzie.

Poznaj zasady, które na co dzień wyznajemy.
Kodeks Etyczny Ergo Pro


Aktualności ERGO Pro


2015

Konkurs pod osobistym patronatem
Wiceminister Finansów
Doroty Podedwornej – Tarnowskiej
oraz patronatem
Związku Banków Polskich  Strona główna > Aktualności > Witamy w domu!

Witamy w domu!

Aleksander Doba – jako pierwszy człowiek w historii – pokonał Ocean Atlantycki północną trasą tylko dzięki sile swoich mięśni. Za kilka dni Kolos z Polic będzie obchodził swoje 71.urodziny.

Zaczęło się 16 maja w Stanach Zjednoczonych. Po ponad trzech miesiącach oceanicznej podróży i pokonaniu przeszło 4 tysięcy mil morskich (ok. 8 000 km), Aleksander Doba przybił do europejskiego portu. Jest nim Le Conquet we Francji. Wyczyn kajakarza z Polic jest historycznym osiągnięciem podróżniczym. Pokonanie północnego Atlantyku kajakiem jest ekstremalnie trudne, a do dziś uchodziło za niemożliwe. Przed wyprawą wielu żeglarzy przestrzegało kapitana Dobę przed tak trudną ekspedycją. III Transatlantycka Wyprawa Kajakowa zakończyła się jednak wielkim sukcesem i na zawsze zapisze się w historii.

Witamy w domu! Aleksander Doba jest naszym Primus Inter Pares i z radością wsparliśmy jego wyprawę. Przez ponad trzy miesiące śledziliśmy, jak radzi sobie w tych ekstremalnie trudnych warunkach i wierzyliśmy w szczęśliwy finał podróży. To prawda, że jesteśmy dumni z naszego wsparcia, ale jeszcze bardziej cieszymy się, że Pan Aleksander jest już z nami, w Europie – powiedział Peter Grudniak, prezes ERGO Pro.

To fantastyczny wyczyn i olbrzymia dawka motywacji! Pan Aleksander inspiruje, zaraża optymizmem, jest człowiekiem pełnym życia i radości. Jestem pod wrażeniem jego dokonań. Pomimo swoich sukcesów, popularności oraz niezliczonych aktywności pozostaje skromnym, życzliwym człowiekiem. To imponuje najbardziej – powiedział Piotr Grzesik, doradca ds. komunikacji w ERGO Pro.Kontakt z ERGO Pro
Możesz skontaktować się z nami na dwa sposoby:
telefonicznie lub online.

Nasz numer telefonu to:
+48 22 579 33 00

Zadzwoń lub napisz do nas:
Email
Tel/Fax/Poczta
Formularz

Kontakt dla mediów


Bezpośredni kontakt dla przedstawicieli mediów:

Piotr Grzesik
Tel.: +48 22 579 33 08
piotr.grzesik@ergopro.pl


„Laureat tytułu 2013”            
© 2012-2019 ERGO Pro | Munich Re | Ergo | Ergo Hestia | Klauzula informacyjna | Wersja mobilna ergopro.pl