Home Mapa strony
 
 
Kariera

Kodeks Etyczny ERGO Pro


Prawdziwą wartością biznesu są tworzący go ludzie.

Poznaj zasady, które na co dzień wyznajemy.
Kodeks Etyczny Ergo Pro


Aktualności ERGO Pro


2015

Konkurs pod osobistym patronatem
Wiceminister Finansów
Doroty Podedwornej – Tarnowskiej
oraz patronatem
Związku Banków Polskich  Strona główna > Kariera > Kariera w ERGO Pro

Kariera w ERGO Pro

  • Jasny system
  • Rozwój zawodowy
Jasny system kariery
Działalność w ramach Ergo Pro przebiega według ustalonego, jednolitego dla wszystkich systemu kariery. Ergo Pro oferuje możliwość współpracy nie tylko główno zawodowej, ale również w formie dodatkowego zajęcia. Druga opcja wykorzystywana jest przez nowych Współpracowników, którzy w początkowej fazie współpracy mają okazję przekonać się o profesjonalizmie firmy. Dzięki własnemu zaangażowaniu, wytrwałości, a także jakości pracy Współpracownicy Ergo Pro samodzielnie decydują o tym, kiedy osiągną kolejne pozycje na ścieżce kariery, a co za tym idzie, kiedy mogą liczyć się z coraz większymi zarobkami.
Ergo pro oferuje swoim Współpracownikom nieograniczone możliwości zarobków. Ta zasada jest prosta i łatwa: im większy nakład pracy, im większe zaangażowanie w pracę, tym lepsze efekty i wyższe zarobki. W Ergo Pro nie ma górnej granicy. Zarobisz tyle, ile potrzebujesz. My zaś pomożemy Ci zaplanować Twoje cele.
Nieustanne podnoszenie kwalifikacji
Ergo Pro organizuje kilkadziesiąt różnych szkoleń i seminariów w Polsce i zagranicą. Ich treść obejmuje między innymi zagadnienia dotyczące rynku ubezpieczeń, technik sprzedaży i rekrutacji, kierowania zespołem, jak również coachingu i rozwoju osobowego managera. Wszystkie seminaria i warsztaty proponowane w ramach głównego systemu szkoleniowego (za wyjątkiem Seminarium Podstawowego) Ergo Pro są nieodpłatne.

Wsparcie w rozwoju
Ergo Pro zapewnia swoim Współpracownikom wsparcie merytoryczne, szkoleniowe, sprzedażowe i marketingowe. Bardzo dobre wyniki pracy gwarantują natomiast cykliczne awanse, premie i nagrody.
Kontakt z ERGO Pro
Możesz skontaktować się z nami na dwa sposoby:
telefonicznie lub online.

Nasz numer telefonu to:
+48 22 579 33 00

Zadzwoń lub napisz do nas:
Email
Tel/Fax/Poczta
Formularz

Kontakt dla mediów


Bezpośredni kontakt dla przedstawicieli mediów:

Piotr Grzesik
Tel.: +48 22 579 33 08
piotr.grzesik@ergopro.pl


„Laureat tytułu 2013”            
© 2012-2019 ERGO Pro | Munich Re | Ergo | Ergo Hestia | Klauzula informacyjna | Wersja mobilna ergopro.pl